Legorobotyka , Przedszkoliada, Karate

 LEGOROBOTYKA

           

                  Współczesne dzieci bardzo potrzebują  wyciszenia, spowolnienia tempa ich życia.
Potrzebują ODDECHU i Zatrzymania TU i TERAZ. Idąc naprzeciw tym potrzebom proponuję zajęcia, które w moim odczuciu je zaspokoją dając tym samym wiele radości i szczęścia oraz rozwijają ich kreatywność dobrze przy tym się bawiąc. Dzieci je uwielbiają.


Legorobotyka z  wykorzystaniem klocków Lego Education Maszyny Proste dostosowanych dla             dzieci 3,5 – 6 lat ( zajęcia mają charakter offlinowy czyli nie korzystamy z tabletów)

Kodowania i programowania z Ozobotem ( te zajęcia również mają charakter offlinowy)

Zajęcia realizowane są w przedszkolach.
Dzięki mobilnemu charakterowi usługi Państwo  zyskują czas, placówka przedszkolna ciekawe
zajęcia, a dzieci kreatywną i rozwijającą zabawę.

 Miesięczny koszt zajęć- 30 zł

 

 

PRZEDSZKOLIADA

Każdy wie, że sport to zdrowie. Aktywność fizyczna jest wskazana dla ludzi w każdym wieku, dlatego już od najmłodszych lat powinniśmy zaszczepiać w dziecku miłość do sportu.
Tylko jak to zrobić?  Oczywiście przez zabawę!

PRZEDSZKOLIADA.PL, Adresatami Zajęć Stacjonarnych Drużyny Kangura w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl są dzieci w wieku przedszkolnym (2,5 -6 lat).

Zajęcia Stacjonarne są formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami. Zajęcia są odpowiedzią na potrzebę realizacji zainteresowań ruchowych przedszkolaków oraz ich rodziców, chcących zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju fizycznego i motorycznego. Tym samym Przedszkoliada.pl wyrabia u dzieci potrzebę regularnej aktywności fizycznej.
Zajęcia odbywają się  na terenie naszych  placówek oraz  na świeżym powietrzu.

Miesięczny  koszt  zajęć  – 30zł

 

 

KARATE

Trener Rafał Brodecki

Klub Sportowy Karate SAKURA-RUMIA powstał z inicjatywy osób ćwiczących Karate SHOTOKAN wersję sportową WKF (World Karate Federation). Głównymi założycielami byli Andrzej Kostun, Rafał Brodecki, Adam Dominik i Sławomir Piłat oraz sympatycy karate, a w szczególności rodzice dzieci i młodzieży ćwiczącej pod opieką instruktorów: Sławomira Piłata, Andrzeja Kostuna i Rafała Brodeckiego.

Karate jest tą szczególną sztuką walki. która nie posiada ograniczeń jeśli chodzi o wiek osób trenujących. Zajęcia  prowadzimy już z przedszkolakami, dla których prowadzimy treningi ogólnorozwojowe z elementami karate. Karate w wersji Shotokan jest sportem bezpiecznym. Jako klub, uczestniczymy w licznych zawodach organizowanych zarówno w kraju jak i za jego granicami.

Od początku naszym głównym celem była popularyzacja karate wśród dzieci i młodzieży, rozwój ich sprawności fizycznej, a poprzez wymagające treningi, kształtowanie ich wytrwałości, pokory, rozwagi i wielu innych cech które są bezcenne w codziennym życiu.

Koszt miesięczny-40 zł