-Dla rodziców-

Rekrutacja  do ”Puchatka” trwa cały rok !

Dlaczego warto wziąć udział w naborze do naszego  przedszkola  i żłobka ?

Jeśli więc szukasz placówki, która byłaby nowoczesna, dogodnie usytuowana, miała bogatą i interesującą ofertę oraz była przyjazna Dziecku – weź udział w rekrutacji.

Trwa nabór  🙂
 Pozwól swojemu dziecku rozwijać swoje uzdolnienia . Z nami Twoja pociecha rozwinie swoje zdolności artystyczne i  językowe i miło spędzi dzień.  Bardzo dobrze przygotujemy do podjęcia nauki w szkole.

Bierzemy udział w  programie  MALUCH +

Zapraszamy dzieci do naszego żłobka już od 1 roku życia.

Do grup przedszkolnych przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat.

Elżbieta Muszyńska

e-mail: puchatekprzedszkole@wp.pl

Wysyłając formularz wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Niepubliczne Przedszkole artystyczno-językowe Puchatek  Elżbieta Muszyńska , w zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zapytania oraz wyraża Pan/Pani zgodę na otrzymywanie informacji, stanowiącej odpowiedź na niniejsze zapytanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Nasze lokalizacje

Katowicka 17c