- O nas-

Pracownia i Garderoba

Przedszkole „Puchatek” jest przedszkolem artystycznym. Z tego względu oprawa artystyczna wszelkich wystąpień jest dla nas bardzo ważna. Nasze dzieci często biorą  udział w przedstawieniach, pokazach tanecznych, spektaklach oraz konkursach.

Z myślą o nich, powstała przedszkolna pracownia w której projektujemy i szyjemy stroje na miarę. Razem z panią Lidią realizujemy własne pomysły, tworząc unikalne stroje. Wspólnie dobieramy tkaniny i dodatki, dbając o najmniejsze szczegóły. Z pod ręki Pani Lidii wychodzą piękne, bajkowe stroje, gdyż szycie jest jej ogromną pasją.

Wszystkie kostiumy przechowujemy w garderobie, która z roku na rok powiększa się o kolejne kreacje. Garderoba znajduje się przy ulicy Bydgoskiej.

Można tam znaleźć stroje z przedstawień: „Królewna Śnieżka” „Czerwony Kapturek” „Historia Złotej Rybki” „Kopciuszek” „Królowa Śniegu” „Calineczka” oraz wiele innych. Ponadto posiadamy tiule we wszystkich kolorach tęczy, stroje ludowe, spódniczki do tańca, kapelusze oraz stroje i dodatki dla chłopców.

Całość produkcji kostiumów poczynając od zakupu tkanin po efekt końcowy finansuje przedszkole.