Bajkowy Teatr

Spełniamy marzenia! W naszym teatrze każde dziecko może wcielić się  w postać z ulubionej bajki i przenieść w zaczarowany świat BAŚNI ,gdzie dzieją się rzeczy niezwykłe, gdzie wszystko może się zdarzyć.

Dzieci uwielbiają występować na scenie i wcielać się w różne role. Z podekscytowaniem każdego dnia oczekują warsztatów teatralnych. Piękne stroje, ciekawa fabuła, muzyka i taniec to wszystko sprawia, że przenosimy się wprost do bajkowego Świata. Dzieci podczas występów oswajają się z publicznością i zdobywają pewność siebie. Po wystawionej sztuce teatralnej, nasi mali artyści z wielkim zaangażowaniem dopytują o kolejne przedstawienia.

Na początku każdego roku planujemy przedsięwzięcia  na cały rok szkolny. Omawiamy z dziećmi tematy naszych projektów artystycznych, uwzględniając ich preferencje. Ogromną radość sprawiają dzieciom próby oraz przymiarki strojów. Przed każdym musicalem odbywa się próba generalna w kostiumach,na którą zawsze czekają z niecierpliwością.