- Nasze programy-

Bajkowy Teatr

Spełniamy marzenia!

W naszym teatrze każde dziecko może wcielić się w postać z ulubionej bajki i przenieść w zaczarowany świat BAŚNI, gdzie dzieją się rzeczy niezwykłe, gdzie wszystko może się zdarzyć.
Dzieci uwielbiają występować na scenie i wcielać się w różne role.                            Z podekscytowaniem każdego dnia oczekują warsztatów teatralnych.                      Piękne stroje, ciekawa fabuła, muzyka i taniec to wszystko sprawia, że przenosimy się wprost do bajkowego Świata. Dzieci podczas występów oswajają się z publicznością i zdobywają pewność siebie. Po wystawionej sztuce teatralnej, nasi mali artyści z wielkim zaangażowaniem dopytują o kolejne przedstawienia.
Na początku każdego roku planujemy przedsięwzięcia na cały rok szkolny. Omawiamy z dziećmi tematy naszych projektów artystycznych, uwzględniając ich preferencje. Ogromną radość sprawiają dzieciom próby oraz przymiarki strojów. Przed każdym musicalem odbywa się próba generalna w kostiumach, na którą zawsze czekają z niecierpliwością.