Na sportowo z Puchatkiem

Sport to zdrowie! W myśl tej zasady organizujemy dla naszych podopiecznych zajęcia sportowe na świeżym powietrzu. Dzieci uwielbiają zawody sportowe oraz zabawy wolne z wykorzystaniem różnych przyborów takich jak obręcze hula hop, skakanki czy piłki. Codziennie wychodzimy na spacery. Jesteśmy stałymi bywalcami boiska szkolnego oraz okolicznego parku gdzie bawimy się aktywnie.

Poza zabawą wpisaną w każdy dzień przedszkolaka umożliwiamy dostęp do dodatkowych zajęć sportowych. Odbywają się one na naszej sali gimnastycznej. Do wyboru oferujemy zajęcia z karate, przedszkoliady, zumby oraz baletu. Więcej o zajęciach tanecznych w zakładce Let’s Dance.

Karate

Zachęcamy do udziału w zajęciach karate, które znacząco wpływają na rozwój sprawności fizycznej dzieci.

Wymagające treningi kształtują wytrwałośc i wiele innych cech, które są bardzo przydatne w codziennym życiu.

Zajęcia prowadzone są w grupach kilkuosobowych . Karate w wersji Shotokan jest sportem bezpiecznym .Dzieci ,które zaczynają swoja przygodę z KARATE w przedszkolu, często kontynuują ten sport również w szkole.

Koszt miesięczny-40 zł

FB_IMG_1595173397886

Rafał Brodecki

trener karate

Ukończył kurs instruktora sportu w Ministerstwie Sportu. Zdobył 2 dan (stopień mistrzowski ).

Co roku odnawia swoje kursy trenerskie oraz sędziowskie w Polskim Związku Karate.

Do jego sukcesów z pewnością  należy zdobycie trzeciego miejsca na Mistrzostwach Polski, ale sam trener za swój największy sukces uważa wychowanie mistrzów świata oraz członków Polskiej Kadry Narodowej. Jego największa pasją jest muzyka , sportu nie rozpatruje już w kategorii zainteresowań  a pozytywnego uzależnienia.

Przedszkoliada

Zajęcia stacjonarne są formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami. Zajęcia są odpowiedzią na potrzebę realizacji zainteresowań ruchowych przedszkolaków oraz ich rodziców, chcących zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju fizycznego i motorycznego. Tym samym Przedszkoliada zaspokaja u dzieci potrzebę regularnej aktywności fizycznej.

Adresatami zajęć stacjonarnych Drużyny Kangura w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl są dzieci w wieku przedszkolnym (2,5 -6 lat).
 Zajęcia odbywają się  na terenie naszych  placówek oraz  na świeżym powietrzu.

Miesięczny  koszt  zajęć  – 30zł